SpäťÚvod / Eshop / BIO potraviny / Káva a Kakao / Káva ajurvédska Brahmi 50g

Káva ajurvédska Brahmi 50g

Káva ajurvédska Brahmi 50g
3,68 €
Kód909.60
DostupnosťMomentálne nedostupné

Tento tovar je momentálne nedostupný, odošlite nám dopyt a my Vás budeme informovať o dostupnosti, čase dodania a presnej cene tovaru.

Chutný, z bylín vytvorený a prospešný nápoj je vyrobený tradičnou indickou medicínou - ajurvédou. V indickej medicíne pomáha Brahmi k zlepšeniu koncentrácie a má upokojujúce účinky.
Zložka, Čakanka lekárska, podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene. Z hľadiska ajurvédy pôsobí Brahmi ako výživa mozgových buniek a vynikajúci antioxidant. Výborné pre pracujúcich ľudí starších ako 40 rokov. Ajurvédska káva Brahmi neobsahuje kofeín. Okrem klasickej si môžete vybrať aj s príchuťou mocca alebo vlašských orieškov.
Zloženie Brahmi (100 g): 94 g čakanka lekárska (Chicorium Intybus), 6 g výťažok z byliny Brahmmi (Bacopa monniera)
Zloženie Brahmi s príchuťou mocca (100 g): 94 g čakanka lekárska (Chicorium Intybus), 6 g výťažok z byliny Brahmmi (Bacopa monniera), príchuť mocca.
Zloženie Brahmi s orieškovou príchuťou (100 g): 94 g čakanka lekárska (Chicorium Intybus), 6 g výťažok z byliny Brahmmi (Bacopa monniera), príchuť lieskového orieška.
Dávkovanie: 1/4 - 1/2 čajovej lyžičky (1g) výrobku zalejeme 1 šálkou teplého alebo studeného mlieka, alebo zalejeme horúcou alebo studenou vodou. (prípadne doplníme mliekom v pomere 2:1) Môžeme osladiť podľa chuti. Nepoužívame prevarené mlieko, nesypeme ju do šálky s mliekom či vodou. Najviac 4 x denne 1 šálku. Jedno balenie (50g) vydrží minimálne na 50 šálok lahodného nápoja.
Podobný tovar
Káva instantná s hubou Reishi 1% 3v1 22g
0,85 €
Na sklade
ks
Prášok Kakao nepražené ISWARI BIO 125g
4,69 €
Momentálne nedostupné
Káva špaldová mletá BIO 300g
1,90 €
Posledné kusy (3)
ks
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS