SpäťÚvod / Eshop / BIO potraviny / Káva a Kakao / Káva Indonézia 100% Arabica mletá BIO 250g

Káva Indonézia 100% Arabica mletá BIO 250g

Odporúčaný produkt
Káva Indonézia 100% Arabica mletá BIO 250g
6,37 €
Kód973.25
DostupnosťPosledné kusy (3)
6,37 €
: ks

Káva BIO Simon Lévelt je božským nektárom každého kávičkára...
Káva. Pre niekoho je len prostriedkom na zahnanie únavy. Mnohí však v jej pití vidia dennodenný rituál - moment, kedy svet na chvíľu prestane existovať. Je tu len božský nápoj opantávajúci vaše zmysly.
No ak chcete, aby bol tento zážitok naozaj dokonalý, potrebujete mať i ozajstnú, vysokokvalitnú kávu, akú prináša Simon Lévelt.
Simon Lévelt
Holandská firma, ktorá má korene v 19. storočí a dodnes na jej čele stoja členovia rodiny Lévelt! Špecializuje sa na dovoz, spracovanie a balenie tých najkvalitnejších káv a čajov z celého sveta. A nielen to! Aby Káva BIO Simon Lévelt bola vždy čerstvá a bez straty na kvalite, je jej doporučená spotreba vždy oveľa kratšia. Spokojnosť zákazníka je totiž na prvom mieste. Taktiež prvú bio kávu v Holandsku priniesla firma Simon Lévelt. Je to jednoducho spojenie ducha tradície s najmodernejšími výrobnými procesmi. Pritom neexistujú žiadne kompromisy.
Každé zrnko Kávy Bio Simon Lévelt musí byť dokonalé. Simon Lévelt nikdy neustupuje! Kávy BIO Simon Lévelt pochádzajú len z ekologických poľnohospodárstiev a celý proces od ich pestovania až po praženie a balenie sú pod prísnou kontrolou.

Aby si každý našiel kávu, ktorá bude jeho priateľom, spoločníkom... je Káva BIO Simon Lévelt prinášaná z celého sveta a každá má svoju špecifickú chuť, vôňu i silu. Je už len na vás, s ktorou strávite ten intímny zážitok, akým pitie kávy určite je

SILA: 3
Spôsob úpravy: turecká; mokka.
Stav: mletá.
Zloženie: 100% arabica.
Z pohorí Západnej Sumatry prichádza špecifická káva Gayo. Netradičnou ju robí príchuť bobkového listu premiešaná s vanilkou, tu a tam môžete zacítiť i lieskové orechy. Plnosť tela i dochute a silný charakter, to všetko ju robí nezameniteľnou.

Podobný tovar
Káva Mexico 100% Arabica mletá BIO 250g
6,37 €
Posledné kusy (2)
ks
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS