SpäťÚvod / Eshop / BIO potraviny / Superpotraviny / Matuzalem tablety internal 30 tabliet

Matuzalem tablety internal 30 tabliet

Matuzalem tablety internal 30 tabliet
TCAG
44,89 €
Kód282.50
VýrobcaTCAG
DostupnosťMomentálne nedostupné

Tento tovar je momentálne nedostupný, odošlite nám dopyt a my Vás budeme informovať o dostupnosti, čase dodania a presnej cene tovaru.

Unikátne riešenie doplnku výživy s priamym vplyvom na normalizáciu energetického metabolizmu a prispeniu k zníženiu miery únavy.

Autori výživového doplnku Matuzalem boli dňa 22. apríla 2009 za svoje práce a publikácie v obore biotechnológií ocenení Svetovou organizáciou duševného vlastníctva WIPO so sídlom v Ženeve, Š vajčiarsko najhodnotnejším vyznamenaním sveta # zlatou medailou.

Matuzalem#

Je zložený výhradne z najúčinnejších bioflavonoidov, ktoré sú najstaršími molekulami na Zemi s vekom viac než 3 miliardy rokov.
Napomáha k normálnej funkcii energetického metabolizmu, imunitného systému a kardiovaskulárnej sústavy.
Rozsiahle spektrum prospešných vlastností potvrdených modernou vedou.
Bez vedľajších účinkov.
Konzumácia flavonoidov je pre človeka mimoriadne dôležitá pre dlhodobé uchovanie kvality života. Flavonoidy sú skupinou polyfenolových látok vyskytujúcich sa v ovocí, zelenine a v rôznych rastlinných druhoch, kde sú často zodpovedné za ich základné funkcie. Flavonoidy sa zaraďujú medzi tzv. antioxidanty # látky chrániace bunky nášho tela proti škodlivým voľným radikálom. Vedecké výskumy ukazujú, že konzumácia flavonoidov je pre človeka mimoriadne dôležitá pre dlhodobé uchovanie kvality života. Ich fyziologické účinky sú dlhodobo známe a vedou dobre opísané.

Vo všeobecnosti z dostupných známych informácií a vedeckých bádaní látky takéhoto typu nemajú žiadne vedľajšie účinky, bez problémov sa ďalej metabolizujú organizmom, ich prebytky sa vylučujú prirodzeným spôsobom. Dokonca aj keď plnia podpornú funkciu pri liečbe ochorení (bežne sa predpisujú alebo odporúčajú antioxidanty, či zvýšený príjem stravy alebo čajov so známym antioxidačným účinkom), prejavuje sa ich pozitívny fyziologický účinok. Pravidelný príjem podporuje našu imunitu, ruší škodlivé pôsobenie rôznych karcinogénov, spomaľuje rast zhubných nádorových buniek a má schopnosť zabrániť poškodeniu bunkovej DNA.

Matuzalem# existuje v dvoch druhoch tabliet:

Internal # klasická latentná tableta, ktorá sa užíva prehltnutím a odporúčame zapiť vodou.
Sublingual # tableta sa nechá voľne rozpustiť pod jazykom (užíva sa sublinguálne).


Matuzalem# INTERNAL - výživový doplnok vitamínový so sladidlom # 30 tabliet.
Výživový doplnok Matuzalem Internal obsahuje extrakt Matuzalem (extrakt z Camelia sinensis # Čajovník čínsky) a niektoré vitamíny: Vitamín B2 (riboflavín), ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Všetky tri vitamíny navyše prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnej činnosti nervovej sústavy.

(Uvedené zdravotné tvrdenia k vitamínom boli schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín, vyhovujú prílohe Nariadenia č.412/2013)Aktívne látky v 1 tablete mg / tbl. %ODD
Camelia sinensis extrakt 1,00 -
Vitamín B2 (riboflavín) 0,70 50
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 0,70 50
Vitamín B12 (hydroxokobalamín) 0,00125 50
Vitis vinifera extrakt 20,00 -
Pomocné zložky: izomalt (objemové činidlo, sladislo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), stearan horečnatý (protihrudkové činidlo, nosič).

Povlakové látky: hydroxypropylmethylceluloza, polyvinylpyrolidon, polyetylénglykol, talok (talcum / mastenec), oxid titaničitý, karamel (farbivo).

Výroba produktu spĺňa podmienky GMP (Good Manufacturing Practice).

Hmotnosť obsahu: 7,5 g # 5%.

Výrobok neobsahuje alergény.

Dávkovanie

Správne dávkovanie je veľmi dôležité. Tak ako je dôležité dodržiavanie pitného a stravovacieho režimu, rovnako je to aj v prípade produktov Matuzalem. Matuzalem Internal je klasická latentná tableta, ktorá sa užíva prehltnutím a odporúčame zapiť vodou.

Základné odporúčané dávkovanie (vhodné pri bežnom užívaní alebo ak chcete Matuzalem vyskúšať prvýkrát):

3 mesiace 2 tablety denne, 1x ráno a 1x večer. Potom nasleduje 2-mesačná prestávka. Všeobecne odporúčame užívať ráno tabletu Internal a večer Sublingual.

Týmto spôsobom pokračujte ďalej v cykloch, t.j. 3 mesiace 2 tablety denne, počas nasledujúcich 2 mesiacov prestávka.Ak je kvalita vášho života a zdravotná charakteristika v dobrej kondícii, užívajte v nasledujúcich cykloch len 1 tabletu denne, vždy ráno po raňajkách.Odporúčané dávkovanie pri zníženej kvalite života. Každý z nás má vo svojom živote etapy, kedy je kvalita života zhoršená a trápia nás rôzne ochorenia alebo nepriaznivé životné situácie. Vtedy platí základné pravidlo: intenzívnejšia strava, viac kvalitnej vody, čerstvé a surové potraviny. Na základe dlhoročných skúseností odporúčame: Dlhodobé dávkovanie 2 tablety denne, bez prestávky. Užívajte dovtedy, pokiaľ budete považovať za potrebné, potom odporúčame postupovať podľa základného dávkovania.Intenzívne dávkovanie: Môžete užívať 3 tablety denne: ráno, na obed a večer, vždy 1 tabletu. Tiež je možné striedať po 1 mesiaci striedať 3 a 2 tablety denne.O správnom použití sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.
Podobný tovar
Proteín Mandľový RAW BIO 200g
8,49 €
Posledné kusy (2)
ks
Masticha Chioská surová - stredné kryštály 10g
4,70 €
Posledný kus
ks
Moringa prášok BIO RAW 200g
11,01 €
Momentálne nedostupné
© 2013 - 2020 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS