SpäťÚvod / Eshop / BIO potraviny / Superpotraviny / Sirup Stromový NEERA 0,5l

Sirup Stromový NEERA 0,5l

Odporúčaný produkt
Sirup Stromový NEERA 0,5l
21,92 €
Kód320.20
DostupnosťPosledné kusy (4)
21,92 €
: ks

Neera sirup detox napomáha zníženiu telesnej hmotnosti. Pretože príčinou nie je strata vody, ale predovšetkým odbúranie nadbytočných tukových zásob a nahromadených odpadových látok, iba veľmi malá časť hmotnosti (ak vôbec nejaká) sa po ukončení diéty vráti.
Neera kúra Madal Bal pomáha organizmu nájsť svoju prirodzenú rovnováhu a pripomenie mu jeho zmysel pre zdravú a vyváženú stravu. Pokiaľ teda hodláte zmeniť a zlepšiť svoj spôsob stravovania a celý životný štýl, Neera detox kúra je výborným začiatkom.
Neera Detox kúra nemá za úlohu vyliečit určité ochorenia, ale pomôcť odstrániť koreň choroby vyčistením odpadových látok, jedov a hlienu. Účinne pomáha zbavit sa nachladnutia a infekcií a podporuje imunitný systém.

Neera Detox kúra je výživná detoxikačná diéta, pri ktorej je telo zásobované nevyhnutnými živinami pre pohotovostné fungovanie, takže je jednoduchšie nejesť žiadnu pevnú stravu.

Madal bal prírodný stromový sirup
Tento jedinečný sirup bol vyrobený vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a niekoľkých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie.

Madal Bal prírodný stromový sirup obsahuje miazgu z niekoľkých druhov paliem z juhovýchodnej Ázie: kokosovej, arenga, palmy kitul z dažďových pralesov, nipah z močarísk a mokradí a palmyra zo severnej Srí Lanky.
Kľúčovou zložkou Madal Bal stromového sirupu je bohatý podiel esenciálnych minerálov. Javorový sirup je bohatý na horčík a zinok, dva prvky, ktoré v palmovom sirupe nie sú takmer vôbec zastúpené. Palmový sirup naopak obsahuje veľké množstvo draslíka
a vápnika, dva prvky nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, a preto dôležité pri prečisťovaní. Keď sú tieto dva sirupy zmiešané v správnom pomere, vznikne unikátny Madal Bal prírodný stromový sirup, ktorého zloženie je takmer dokonale vyvážené pre ľudský organizmus.

Trvanie kúry:
Náš vnútorný čistiaci mechanizmus je mimoriadne účinný, ale vyžaduje si čas a optimálne podmienky. Odporúča sa desaťdňová kúra, aby prebehol celý proces uvoľnenia, odplavenia a vylúčenia nahromadených odpadových látok. Pre mnoho ľudí je však predstava desaťdennej kúry príliš náročná. Preto odporúčame vybrať si z niekoľkých verzií:
3 dni
Základná verzia diéty. Jedno balenie Madal Bal sirupu (500 ml) vydrží v priemere 3 dni.
10 dní
Štandardná verzia, odporúčaná tvorcami diéty, ponecháva telo v očistnom režime dlhšiu dobu a prináša optimálny účinok.

Raz do týždňa
Výborná voľba, ak chcete svojmu tráviacemu traktu dopriať raz do týždňa odpočinok. Vyberte si ktorýkoľvek deň v týždni a v tento deň pite iba nápoj Neera. Vyskúšajte tento systém šesť týždňov alebo aj viac. Z dlhodobého pohľadu je to veľmi efektívny režim ako pre očistenie, tak aj pre dosiahnutie optimálnej váhy.

V prípade vážnejších zdravotných problémov sa ohľadom kúry poraďte so svojím lekárom.

Zloženie: palmový sirup, javorový sirup

Objem: 500ml

Krajina pôvodu: Kanada

Podobný tovar
Koreň Lotosový sušený - LOTU ROOT 50g
8,70 €
Posledné kusy (3)
ks
Proteín Konopný RAW BIO 450g
20,17 €
Momentálne nedostupné
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS