SpäťÚvod / Eshop / BIO potraviny / Zelené potraviny / Jačmeň Zelený Green Ways 300g

Jačmeň Zelený Green Ways 300g

Odporúčaný produkt
Jačmeň Zelený Green Ways 300g
48,- €
Kód329.00
DostupnosťPosledné kusy (3)
48,- €
: ks

Jačmeň Green Ways obsahuje celú škálu biologicky aktívnych látok, ktorých neúplný zoznam je uvedený v tabuľke základných nutričných hodnôt. Avšak akákoľvek z kontextu vytrhnutá účinná látka alebo hodnota jednej mikro- či makroživiny nevypovedá o celkovom prínose zelených potravín pre človeka. Dôležitá je totiž celková súhra a synergia všetkých látok, nie údaje o hodnotách aktuálne módnych účinných zložiek. Preto sa sústredíme nie na #výživu čísel#, ale na #výživu súvislostí#.
O hodnote nápoja z jačmeňa rozhoduje nielen zloženie, ale aj forma spracovania. Jačmeň GW je spracovávaný maximálne šetrne a obsahuje preto široké spektrum živých enzýmov. Vďaka krátkemu, minútovému sušeniu v aerodisperznej sušičke pri teplote max 31 °C je Jačmeň GW #živým# produktom. Enzymatická aktivita bola zmeraná v prípade 20 známych enzýmov, ako je napríklad superoxiddismutáza, cytochrómoxidáza a ďalšie. Na zachovanie enzymatickej aktivity udržujte balenie v suchu, chlade a tme a pri príprave nápoja používajte vodu studenú, alebo maximálne vlažnú.
Jačmeň GW neobsahuje žiadne prísady, ide o úplne čistý prírodný produkt. Vysušená šťava z jačmeňa neobsahuje lepok (glutén), nie je pasterizovaný a je maximálne vstrebateľný.

Podobný tovar
Prášok Kelp (morské riasy) BIO RAW 100g
6,46 €
Posledné kusy (2)
ks
Riasy Červené Morské 90kaps. PurePlanet
34,90 €
Momentálne nedostupné
Jačmeň Zelený 250g
7,33 €
Momentálne nedostupné
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS