SpäťÚvod / Eshop / Doplnky stravy / Vitamíny a minerály / MSM methylsulfonylmethan najbohatší zdroj organickej síry-prášok 100g

MSM methylsulfonylmethan najbohatší zdroj organickej síry-prášok 100g

MSM methylsulfonylmethan najbohatší zdroj organickej síry-prášok 100g
KIKI Ltd.
7,33 €
Kód789.82
VýrobcaKIKI Ltd.
DostupnosťNa sklade (> 5)
7,33 €
: ks

MSM POWDER 

MSM • 100g 

NAJČISTEJŠIA PRÍRODNÁ ORGANICKÁ SÍRA 

KIKI MSM je organický prirodzene sa vyskytujúci prírodný minerál - síra v najčistejšej forme získavaná z Methylsulfonylmethánu. Bez syntetických látok. Síra je esenciálny minerál nevyhnutný pre správny chod organizmu a mnohé životné funkcie. Má výbornú vstrebateľnost a bio availabilitu. 

 

MSM pomáha detoxikovať organizmus, zrýchľuje hojivé procesy v organizme a zároveň podporuje flexibilitu. Je dobrým zdrojom energie, pôsobí proti starnutiu, podporuje kardiovaskulárne zdravie ako aj zdravý zrak a sluch. Má prospešné účinky v celkovej rovnováhe metabolizmu. Prospešne vplýva na regeneráciu centálneho nervového systému.

Tiež môže byť používaná ako doplnok krásy. Pomáha udržiavať pokožku, nechty a vlasy zdravé a pekné.

Pôsobí proti bolesti a plní esenciálne funkcie pri zdraví kĺbov a svalov. Významne pomáha tvorbe kolagénu a chrupaviek. Síra je nevyhnutnou zložkou glykosaminoglykánu ktorý je základom chrupavky.

Bez konzervačných látok, bez farbív, bez cukru, kukurice, droždia, pšenice, sóje, lepku/gluténu, bez laktózy a mliečných zložiek.

Použitie je veľmi jednoduché: MSM prášok sa zarába vo vode alebo šťave a konzumuje priemerne 2 krát denne.

Obsahuje: 100% MSM (Methylsulfonylmethán)

100% Vegetarian & Vegan

© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS