SpäťÚvod / Eshop / Ekologická drogéria / Upratovanie / Biologický čistič odpadov 500g

Biologický čistič odpadov 500g

Biologický čistič odpadov 500g
Tierra Verde
13,98 €
Kód170.00
VýrobcaTierra Verde
DostupnosťMomentálne nedostupné

Tento tovar je momentálne nedostupný, odošlite nám dopyt a my Vás budeme informovať o dostupnosti, čase dodania a presnej cene tovaru.

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelní a kuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachu a znečistenia.

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelní a kuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachu a znečistenia. DÁVKOVANIE: Preventívne: 1 odmerka týždenne V prípade upchaného potrubia: 1 odmerka denne pre spriechodnenie potrubia NÁVOD NA POUŽITIE: Vysypte odmerku prášku do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 min. roztok vylejte do výlevky. Aplikujte ideálne na noc aby mala zmes možnosť pôsobiť. Skladujte na suchom mieste pri teplote 5-25 °C. AKO PREDCHÁDZAŠ¤ UPCHÁVANIU ODPADOV: Najlepšie je predchádzať upchatiu potrubia. Pokiaľ je to možné, používajte sitko na zachytenie nečistôt a odpadu. Do drezu nevylievajte vodu so zbytkami jedla a kuchynský olej. V kúpeľni zabráňte obzvlášť prenikaniu vlasov do odpadu (vlasy sú ideálny „lapač“ nečistôt). Odpad udržujte pravidelne v kondícii používaním biologického čističa. V prípade väčšieho problému môžete vyskúšať aj PUER – prášok na báze kyslíku (návod na jeho použitie k čisteniu odpadov je uvedený na balení). Pokiaľ sa odpad úplne upchá a znepriechodní, je nutné ho vyčistiť mechanicky. Bezpečnostné pokyny: Zabraňte vniknutiu do očí Opláchnite si ruky, pokiaľ pri aplikácii prídu do kontaktu s výrobkom Používejte len podľa uvedeného návodu Skladujte na suchom a chladnom mieste Prípravok je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie.

 

Zloženie
 
zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov
Bezpečnosť
 
Zabraňte vniknutiu do očí
Opláchnite si ruky, pokiaľ pri aplikácii prídu do kontaktu s výrobkom
Používajte iba podľa uvedeného návodu
Skladujte na suchom a chladnom mieste
Prípravok je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie.
Podobný tovar
Čistič na povrchy Kúpeľňa s rozprašovačom 0,5l
4,44 €
Posledné kusy (2)
ks
Čistič odpadov EFP 907g
12,48 €
Momentálne nedostupné
Čistič na povrchy Kúpeľňa 1l
6,34 €
Posledné kusy (2)
ks
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS