SpäťÚvod / Eshop / Harmonizátory / Voda na pitie / Pohár Mythos čakrový s afirmáciou Intuícia 0,25l

Pohár Mythos čakrový s afirmáciou Intuícia 0,25l

Pohár Mythos čakrový s afirmáciou Intuícia 0,25l
Natures Design
24,- €
Kód113.85
VýrobcaNatures Design
DostupnosťMomentálne nedostupné

Tento tovar je momentálne nedostupný, odošlite nám dopyt a my Vás budeme informovať o dostupnosti, čase dodania a presnej cene tovaru.

Tvar a dizajn pohárov Mythos bol rovnako ako v prípade ostaných výrobkov Nature's Design navrhnutý podľa princípu Zlatého rezu. Tento matematický model vyskytujúci sa prakticky univerzálne v celej prírode súvisí s Posvätnou geometriou. Poháre Mythos zvyšujú biologickú hodnotu vody a zjemňujú jej chuť.
Poháre Mythos sú určené na časté používanie. Ich tvar bol zároveň navrhnutý tak, že sa nikdy nemôže celkom vyliať prevrhnutý pohár sa ihneď samočinne postaví. Sú vhodné tak pre deti, ako aj pre gastronomicke zariadenia. Poháre sú vhodné na studené i horúce nápoje ako čaj či káva. Sú veľmi praktické na každodenné používánie.
Tieto poháre Mythos majú na dne symbol jednej zo 7 hlavných čakier a vhodnú afirmáciu. Afirmácia je želanie vkladané do vody. Toto želanie môžete vkladať do vody aj vy sami a vedome tak programovať vodu pred jej konzumáciou.
Naše poháriky Mythos to však budú trpezlivo robiť za vás.

Čakry a afirmácie
Čakrové poháre Mythos majú na dne nasledujúce symboly čakier a afirmácie:
Koreňová čakra Zdravie
Koreňová alebo prvá čakra je spojená s témami zdravie, základné potreby nášho tela a pocit domova. Keď je čakra otvorená, má-me pocit uzemnenia, stability a bezpečia. Dokážeme vnímať prítomný okamih a sme dobre ukotvení vo svojom fyzickom tele.
Sakrálna čakra Harmónia
Sakrálna alebo druhá čakra vplýva na harmóniu sveta pocitov. Ak je otvorená a vyvážená, naše pocity voľne plynú, dokážeme ich vyjadrovať bez prehnanej emotívnej reakcie. Sme otvorení intimite a dokážeme byť vášniví a spontánni.
Pupočná čakra Odvaha (žltá farba)
Tretia čakra na solar plexe je sídlom odvahy a sily. Riadi schopnosť získať a ovládať našu osobnú silu. S vyváženou piatou čakrou si uvedomujeme schopnosti a hodnotu seba samého, dokážeme sa presadiť v skupine.
Srdcová čakra Láska
Cez srdcovú alebo štvrtú čakru vyjadrujeme svoju lásku. Keď je čakra otvorená a v rovnováhe, sme voči iným súcitní, milí, srdeční a priateľskí. Výrazná je aj naša schopnosť viesť harmonické vzťahy.
Krčná čakra Kreatívnosť
Krčná alebo hrtanová piata čakra je priamo spojená s našou tvorivosťou. Ide o vyjadrenie seba samého prostredníctvom reči. Keď je otvorená, vyjadrujeme seba samého pravdivým spôsobom, sme schopní prijímať informácie a spracovať ich.
Čelová čakra Intuícia
Cez šiestu čakru uprostred čela (Tretie oko) prichádzame do styku s našou intuíciou. Máme náhle vhľady, intuitívne vnuknutia a výraznú predstavivosť. Ak je Tretie oko otvorené, možno sa učiť z vlastných skúseností a správne ich využívať.
Korunná čakra Múdrosť
Naša siedma čakra predstavuje múdrosť a jednotu so svetom. Otvorenie korunnej čakry smerom hore nás spojí s celou existenciou, dokážeme pozorovať seba a svet okolo nás bez predsudkov.
Vybrať si môžete aj zostavu všetkých siedmich afirmácií vo vkusnom balení.

Rozmery
objem = cca 0,25 litra
v/š = cca 85/75 mm
hmotnosť = cca 175-185 g

Materiál
Borokremičité sklo, odolné voči teplote, bez obsahu olova a kadmia

Výroba
Čakrové poháre Mythos sú vyrábané strojovo.
Podobný tovar
Karafa Beauty 5l platinový kvet života
448,- €
Momentálne nedostupné
Sada pohárov Mythos s afirmáciou
47,40 €
Momentálne nedostupné
Retiazka VitaJuwel
9,95 €
Posledný kus
ks
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS