SpäťÚvod / Výrobcovia / Cannaderm
Cannaderm

Cannaderm

Špeciálna konopná kozmetika značky Cannaderm existuje úspešne už od roku 2002, kedy ju na český trh zaviedla firmaCANNABIS Pharma – derm, s.r.o. zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom kvalitnej špeciálnej kozmetiky a potravinových doplnkov využívajúcich liečivý efekt konope. V rámci ČR patrí tejto spoločnosti prvenstvo vo využití konopného oleja v receptúrach špeciálnej kozmetiky. Výrazne taktiež prispela ku zmene spoločenského vnímania konope.

Kvalita značky Cannaderm je overená predovšetkým 12 rokmi úspešného fungovania a trvalou spokojnosťou zákazníkov. Všetky produkty Cannaderm sa vyrábajú podľa originálnych receptúr priamo v ČR. Pre výrobu sa používa moderná výrobná technológia, ktorá zodpovedá prísnym štandardom pre výrobu kozmetiky.

V priebehu roku 2014, po dohode s CANNABIS Pharma-derm, s.r.o., preberá všetky aktivity spojené s obľúbenými produktmi značky Cannaderm spoločnosť Simply You Pharmaceuticals a.s. Táto dynamicky rastúca spoločnosť sa špecializuje na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu kvalitných nutraceutík, farmakozmetiky a zdravotníckych prostriedkov. Jej prípravky sa vyznačujú vysokou účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity Simply You Pharmaceuticals a.s. sú rozprestrené celosvetovo, produkty distribuje do takmer dvoch desiatok zemí. Spoločnosť je garantom ďalšieho úspešného rozvoja značky Cannaderm a spokojnosti obchodných partnerov a zákazníkov.

V súlade s platnými zákonmi ČR sa z konope pre výrobu využíva výhradne konopné semienko zo schválených odrod konope siateho (tzv. technické alebo priemyselné konope). Olej sa lisuje zo semienka za studena a v ochrannej atmosfére, aby boli zachované všetky jeho bioaktívne zložky. Vzniká tak čistý (ľudovo panenský) konopný olej. Obsah liečivého konope v každom produkte garantuje špeciálna pečať. Logo Patentovo chránené nesú tie produkty Cannadem, ktoré v receptúre obsahujú synergicky pôsobiacu kombináciu bio konopného oleja a výťažku z ihličia jedle sibírskej. Od roku 2011 je na väčšine produktov Cannaderm umiestnené logo CPK – CERTIFIKOVANÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA, či nadstavbové logo CPK bio. Tieto známky garantujú ekologicky šetrnú výrobu, obaly i prírodný pôvod surovín používaných pre výrobu kozmetiky Cannaderm.

Medzi najobľúbenejšie produkty značky Cannadem patia Mentholka konopné mazanie, ktorá je historicky najpredávanejšou konopnou masťou v ČR. Tento vyhľadávaný chladivý gél určrný pre masáže pri svalovej únave, natiahnutých svalov a chrbta, sa tešia trvalej priazni, a to predovšetkým u športovcov a seniorov.

Portfólio značky Cannaderm je veľmi široké. V ucelených produktových radách ponúka spotrebiteľom komplexné riešenie ich zdravotných starostí, či špecifík určitých typov kože. Medzi najznámejšie patrí napríklad program Cannadent určený na opary, afty a citlivé ďasna, ďalej programy Atopos a Regenerácia vhodné pre osoby trpiace atopickým ekzémom, lupienkou, program Robátko špecializuje sa na pokožku detí, ďalej kozmetická starostlivosť Natura, atď.

Všetky produkty Cannaderm dokonalo rešpektujú prirodzenú funkciu kože a ponúkajú svojim spotrebiteľom úľavu a šetrnú starostlivosť.

1 / 3Nasledujúca strana

Tovar (40)

© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS